17. Hradec „A“ Předenice 0 : 3 (0:1) Mašek Jo. 2x, Kvídera 1x
18. Předenice Dobřany 3 : 0 (3:0) Mašek Jo., Majer, Bruml
19. Žinkovy Předenice 1 : 3 (0:1) Majer, Uchytil, Mašek Jan
20. Předenice Losiná „A“ 1 : 1 (0:1) Pk. 6:5 Mašek Jo.
21. Dvorec Předenice 0 : 2 (0:0) Myška, Majer
22. Předenice Radkovice 2 : 2 (1:1) Pk. 3:1 Myška, Pech
23. Střížovice Předenice 2 : 6 (1:2) Majer 3x, Pech 2x, Bruml
24. Předenice Kasejovice 3 : 1 (1:1) Bruml, Bernášek, Majer
25. Lužany „A“ Předenice 2 : 5 (2:2) Myška, Majer, Kasl, Bruml, Pech
26. Předenice Nepomuk „B“ 1 : 1 (1:1) Pk: 3:1

Reportáže z utkání sezóna 2014-2015

13. KOLO – Nepomuk „B“ – Předenice 2:2 (0:1), pk. 1:4 – předehrávka

V předehrávce 13. kola zavítaly druhé Předenice na hřiště čtvrtého Nepomuka. Zápas skončil výsledkem 2:2 (0:1). Od prvních minut se utkání odvíjelo ve svižném tempu a k vidění bylo několik pěkných akcí. Ve 25 minutě měly hráči Nepomuka velmi blízko ke vstřelení první branky. Střela za hranicí vápna směřovala stejně jako následná dorážka pouze na břevno. O pět minut později obdržel po skluzu žlutou kartu Kamil Mašek. Předenice se začaly více tlačit do útoku a ve 42. minutě došlo ke vstřelení první branky zápasu. Michal Auterský skvěle trefil míč ze vzduchu a poslal jej mimo dosah domácího gólmana. Za stavu 1:0 pro Předenice se šlo do kabin. Druhý poločas se odehrával ve stejném tempu jako první půle. Opět bylo k vidění několik pohledných akcí, ale žádná z nich výsledkem nepohnula. V 60. minutě došlo v Předenickém kádru k prvnímu střídání. Ze hřiště odešel Zdeněk Albl, který byl nahrazen Josefem Maškem. O necelých deset minut později Nepomuk vyrovnal. To ale Předenice nikterak nesrazilo a tři minuty po inkasovaném gólu šly opět do vedení. Po přihrávce přes střed hřiště se k míči dostal Václav Frank, který nekompromisně z úhlu levou nohou překonal domácího brankáře podruhé. Ovšem to hráče Nepomuka nakoplo a začali více dorážet na předenickou obranu. V 80. minutě došlo k dalšímu střídání. Ze hřiště odešel Tomáš Fořt, kterého nahradil Radek Jirák. Pět minut před koncem Nepomuk vyrovnal na konečných 2:2 a po závěrečném hvizdu následovaly penalty. První penaltu si vzal na starost Radek Jirák a bezpečně ji proměnil. Na to ještě stačil Nepomuk zareagovat, ale na další z penalt už ne. A tak po gólech Radka Jiráka, Václava Franka, Michala Auterského a Kamila Maška vyhrály Předenice penalty poměrem 4:1 a z venkovního utkání v Nepomuku si odvezly 2 body.

(autoři: VaKa)

12. KOLO – Předenice – Lužany 1:1 (0:1), pk. 7:8

Ve 12. kole okresního přeboru přivítaly domácí Předenice celek Lužan. Zápas skončil výsledkem 1:1 (0:1). Na začátku zápasu byli hosté aktivnější a Předenice se spoléhaly spíše na rychlé brejky. Postupně se ale hra vyrovnala a oba celky sváděly vyrovnanou partii. Jako první mohly pohnout se skóre Lužany. Hostující útočník dostal přesný pas, obhodil si brankáře, ale míč mezi tři tyče nevtěsnal. To se povedlo až ve 35. minutě, když se po sérii nepřesností v domácí obraně trefil přízemní střelou k tyči hostující útočník a otevřel skóre. Stav zápasu 0:1. Do konce první půle bylo na obou stranách k vidění ještě několik příležitostí, ale žádný gól z nich již nepadl a šlo se do kabin. O poločase došlo k promíchání předenické sestavy a ze hřiště odešel Tomáš Fořt a Jakub Bernášek, které nahradil Josef Mašek a Michal Auterský. Hra Předenic se zlepšila a v 55. minutě mohlo být vyrovnáno, ale rozhodčí viděl ruku a gól neuznal. Po jedné z akcí hostů nedovoleně zastavil soupeře David Kasl a po odpískání faulu zakopl balón do zámezí, za což viděl žlutou kartu. V 65. minutě se Předenice přece jen dočkaly vyrovnání. Po centru z pravé strany dostal míč do sítě Michal Auterský a vyrovnal na 1:1. V 70. minutě došlo k dalšímu střídání a ze hřiště odešel Pavel Kvídera, kterého nahradil Jan Mašek. Do konce utkání měly oba týmy možnost strhnout vedení na svoji stranu. Největší příležitost měli hosté. Po chybě v domácí obraně šel hostující útočník sám na brankáře, kterému udělal kličku a měl před sebou zcela odkrytou branku. Na poslední chvíli se rychle stihl vrátit David Kasl a míč odkopl do zámezí. Po závěrečném hvizdu následovaly penalty. Předenice kopaly ve složení Marcel Myška, David Kasl, Michal Auterský, Václav Frank a Kamil Mašek. Všichni svoji penaltu proměnili a po pěti sériích byl stav stále vyrovnaný. Postupně proměnili svoji penaltu také Petr Křovák a Martin Bruml. Osmou penaltu bohužel neproměnil Josef Mašek a Lužany si odvezly po výsledku 7:8 na penalty dva body.

11. KOLO – Kasejovice – Předenice 3:0 (1:0)

V 11. kole okresního přeboru se utkaly domácí Kasejovice s Předenicemi. Hostující tým nastoupil do zápasu bez hlavních opor týmu, a to bez Davida Procházky, Marcela Myšky a Michala Auterského. Zápas skončil 3:0 (1:0). V úvodních minutách se Předenice vrhly do útoku. Vytvořily si několik gólových příležitostí. Bohužel žádnou neproměnily. Největší šanci měl Tomáš Fořt, který byl sám na malém vápně, ale dorážku nezvládl a překopl branku. Další velká příležitost vznikla při útočné akci po pravé straně, kdy Pavel Kvídera zatáhl míč do pokutového území a přihrál Václavu Frankovi, který nastřelil pouze tyč. Tento nápor opadl a s ním i snaha předenických hráčů. Od té doby měly Kasejovice více ze hry. Po centru do pokutového území odhlavičkoval míč hostující stoper Josef Majer pouze do zad útočícího hráče ten ho pohotově dorazil do předenické branky. Do konce prvního poločasu odrážela předenická obrana útoky kasejovických hráčů. O přestávce došlo ke střídání, ze hřiště odešel Jan Mašek, kterého nahradil Tadeáš Pech. Druhý poločas navázal na stejný obraz hry jako v první půli. I v průběhu druhé půle si Předenice vytvořily několik příležitostí, které opět nedokázaly proměnit. Kasejovice zvýšily svoje vedení po rohovém kopu, když obrana Předenic nedokázala dostat míč do bezpečné vzdálenosti od brány. V 75. minutě byl vystřídán Martin Bruml a na jeho místo nastoupil František Kozel (Head Coach). Na konečných 3:0 upravily Kasejovice v 83. minutě. Předenice tak poprvé v sezóně nezískaly ani bod.

10. KOLO – Předenice – Střížovice 8:1 (6:0)

V 10. kole okresního přeboru přivítaly druhé Předenice jedenácté Střížovice. Zápas skončil 8:1 (6:0). Utkání probíhalo pod taktovkou Předenic. Už v 6. minutě skóroval Tomáš Fořt, který ve skluzu poslal míč do střížovické branky. Další gól vstřelil Martin Bruml poté, co technickou střelou obstřelil gólmana hostů. Ve dvacáté minutě se skóre opět zvýšilo a to na 3:0 pro Předenice, když podruhé v zápase dostal míč do branky soupeře Tomáš Fořt po přihrávce Martina Brumla. Po necelých deseti minutách si tito dva hráči své role vyměnili a po přihrávce mezi beky zvýšil na 4:0 Martin Bruml. Ještě před koncem prvního poločasu padly dvě branky. První z těchto dvou branek padla z penalty, kterou vybojoval Pavel Kvídera po přihrávce do pokutového území od Václava Franka. Bránící hráč mu zavadil o nohy a rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil kapitán domácích Marcel Myška a penaltu bezpečně proměnil. V celkovém pořadí šestý gól padl po dlouhém autu od Václava Franka, který směřoval k Martinu Brumlovi, ten zatáhl balon do pokutového území a tzv. pětačtyřicítkou nalezl Michala Auterského, který přibíhal z druhé vlny a nikým neatakován dopravil míč do odkryté branky soupeře. Za stavu 6:0 se šlo do šaten. Druhý poločas byl zahájen brzkým gólem Předenic, když po necelé půl minutě hry zvýšil na 7:0 střelec předchozího gólu Michal Auterský. V 50. minutě došlo na straně Předenic ke střídání. Hřiště opustil dvougólový střelec Martin Bruml a místo něho nastoupil Josef Mašek. Poté se dostaly ke slovu také Střížovice a povedlo se jim alespoň symbolicky snížit na 7:1. Pár chvil po inkasovaném gólu se zranil předenický stopér Josef Majer a byl nucen vystřídat. Do hry vstoupil Jan Mašek. To vedlo k přeformování sestavy. Marcel myška se ze středu zálohy stáhl na pozici stopera, na jeho místo se posunul Václav Frank z levé zálohy a Jan Mašek šel na levý kraj zálohy. Následovaly minuty, kdy se toho moc nestalo, spíše se hrálo na středu hřiště. V 75. minutě ještě do upravil výsledek zápasu na konečných 8:1 Pavel Kvídera střelou k tyči. Další výhrou na domácím hřišti si Předenice udržely domácí neporazitelnost.

9. KOLO – Radkovice – Předenice 2:0 (0:0)

V pondělí 17.11. se v Radkovicích konala dohrávka 9. kola. Zápas se neodehrál kvůli nevyhovujícímu terénu. Předenice ve svém posledním zápase podzimní části podlehly nováčkovi soutěže 2:0 (0:0). Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Průběh celého zápasu doprovázeli nepřesnosti kvůli zhoršeným hracím podmínkám. V předenické obraně se objevovaly chyby, ale vždy to pro Předenice dopadlo dobře, tedy alespoň v prvním poločase. Takřka celý první poločas byly Předenice pod mírným tlakem. Sem tam se objevil nějaký světlejší okamžik, kdy se Předenice probojovaly k radkovické brance, ale žádná s příležitostí nebyla gólová. Za stavu 0:0 ukončil rozhodčí první poločas. Do druhého poločasu nastoupili Jakub Bernášek a Tomáš Fořt, kteří nahradili Jana Maška a Pavla Kvíderu. Utkání pokračovalo v podobném duchu i ve druhém poločase. První změna skóre přišla po přečíslení, které se předenická obrana snažila vyřešit malou domů a následným odkopem míče do bezpečné vzdálenosti od jejich branky, ale odkop se nevydařil podle představ a míč se dostal k úplně osamocenému útočníkovi Radkovic a ten střílel z velkého vápna do prázdné branky. Předeničtí reklamovali hru dalšího radkovického útočníka, který byl v ofsajdu a aktivně se zapojil do hry, ale sudí Langmajer měl jiný názor a branku uznal. Předenice měly velkou šanci srovnat na 1:1 po dalekonosné střele levou nohou, kterou vyslal na branku kapitán Předenic Marcel Myška. Bohužel pro Předenice ji radkovický gólman vytěsnil mimo branku. Tři minuty před koncem základní hrací doby proběhl u předenického velkého vápna souboj takřka tělo na tělo mezi Václavem Frankem a útočníkem Radkovic, radkovický útočník po souboji spadl a rozhodčí udělil předenickému obránci velmi přísnou červenou kartu. Po následně nařízeném přímém kopu zvýšily Radkovice stav utkání na konečných 2:0 a jen pár chvil poté rozhodčí ukončil utkání. Předenice tak podruhé prohrály, ale i tak to stačilo na to, aby si udržely 3. místo v tabulce.

8. KOLO – Předenice – Dvorec 4:0 (3:0)

V osmém kole okresního přeboru přivítaly druhé Předenice na svém hřišti třináctý Dvorec. Utkání skončilo 4:0 (3:0). Od úvodního hvizdu bylo k vidění na obou stranách velké množství šancí, ale žádný z týmů se gólově neprosadil. Gólový účet se poprvé měnil v 15. minutě. Za hranicí vápna vystřelil domácí kapitán Marcel Myška a míč se zastavil až v síti. Předenice se začaly více tlačit do útoku a to vedlo ke vstřelení druhé branky. Ve 25. minutě po centru Tomáše Fořta se jako první k míči dostal Jakub Bernášek a vstřelil svoji první branku v sezoně. Již za pět minut mohl Dvorec snížit. Po obranném skluzu v předenickém vápně zahrál David Kasl rukou a byla odpískána penalta. Tu výborně zneškodnil Marek Šatra, a tak stav zůstal 2:0. Ve 40. minutě se Předenice radovaly po třetí. Střelu Marcela Myšky vyrazil brankář Dvorce pouze na břevno, ale z následné dorážky rozvlnil síť Tomáš Fořt. Stav 3:0 vydržel až do konce první půle a šlo se do kabin.
O poločase došlo na straně Předenic k dvojitému střídání. Ze hřiště odešli Jakub Bernášek a Martin Bruml a místo nich nastoupili Josef Mašek a Michal Auterský. Druhý poločas začaly opět aktivněji Předenice a v 55. minutě vstřelily čtvrtou branku. Po centru Václava Franka zakončil šikovně z voleje Michal Auterský a upravil stav utkání na 4:0. O pět minut později došlo na straně Předenic k dalšímu střídání. Ze hřiště odešel Pavel Kvídera, kterého nahradil Jan Mašek. Hra se postupně stávala vyrovnanější, ale více ze hry měly neustále Předenice. V 70. minutě došlo k poslednímu střídání. Hřiště opustil Tomáš Fořt, který byl nahrazen Tadeášem Pechem. K vidění bylo ještě několik příležitostí na obou stranách. Po faulu na Tadeáše Pecha měly Předenice k dispozici volný přímý kop. K exekuci se postavil Michal Auterský, který nastřelil pouze brankovou konstrukci. Zbytek zápasu se dohrál v poklidném tempu a po závěrečném hvizdu mohly Předenice slavit další výhru a dosavadní domácí neporazitelnost.

7. KOLO – Losiná „A“ – Předenice 2:2 (1:0) pk. 2:0

V 7. kole okresního přeboru Plzeň-jih přivítala domácí Losiná A Předenice. Utkání skončilo 2:2 (1:0). Prvních deset minut patřilo Předenicím. Hned v první minutě se v gólové příležitosti ocitl Pavel Kvídera, který hlavičkoval těsně vedle branky. Při útočné snaze si obránce Kamil Mašek pomohl rukou a obdržel žlutou kartu. Poté se hra vyrovnala a Losiná začala tlačit na předenickou obranu. Losinský nátlak vyústil v první branku utkání, která padla po přečíslení předenické obrany. V následujících minutách mohl být stav utkání 1:1 po gólu Tomáše Fořta, ale pomezní odmával ofsajd a hlavní sudí ho odpískal. Stav se tedy nezměnil. Ve 25. minutě byla po faulu Kamila Maška odpískána penalta, kterou výtečně zneškodnil Marek Šatra a udržel Předenice ve hře. O deset minut později byl faulován právě Kamil Mašek a z důvodu zranění byl vystřídán. Místo něho nastoupil Josef Mašek. To vedlo k přeformování sestavy. Tomáš Fořt se posunul z útoku na levý kraj zálohy a Václav Frank na pozici levého beka. První poločas se dohrál na středu hřiště a za stavu 1:0 se šlo do šaten.
O poločase byl vystřídán Jakub Bernášek a místo něho nastoupil Michal Auterský. Až do 70. minuty se hrálo v podobném duchu, což vedlo ke zvýšení na 2:0. Gól padl po závaru před předenickou brankou, při kterém si nešťastně srazil míč do vlastní brány Tomáš Fořt. Po druhém inkasovaném gólu se hra Předenic zlepšila a z přímého kopu snížil Marcel Myška na 2:1. V 80. minutě byl zákeřně atakován David Procházka, který musel kvůli krvavému zranění vystřídat. Faulující hráč byl vyloučen. Zraněného Procházku nahradila nová posila v podání Tadeáše Pecha. Tlak na losinskou branku se stupňoval a po střele levou nohou za hranicí velkého vápna vyrovnal na 2:2 David Kasl. Výsledkem 2:2 zápas skončil. Následovaly penalty, při kterých Předenice doslova vyhořely. Ani jeden z prvních čtyř exekutorů svou penaltu neproměnil, a tak Losiné stačily pouhé dva zásahy k zisku dvou bodů.

6. KOLO – Předenice – Žinkovy 1:0 (1:0)

V pořadí druhé Předenice v šestém kole okresního přeboru poměřily síly s prvním týmem z Žinkov. Utkání skončilo 1:0 (1:0). Od začátku se oba celky prezentovaly útočným fotbalem, ale střely nedokázaly vtěsnat mezi tři tyče. Vše se změnilo v 35. minutě kdy se k balónu dostal předenický útočník Martin Bruml a střelou z úhlu překvapil hostujícího gólmana, který podklouzl a nešťastně si srazil míč do branky. Hosté po obdržené brance začali nepříjemně tlačit na domácí obranu, ale žádná z jejich šancí se gólově neujala a za stavu 1:0 pro Předenice se šlo do kabin.
Ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil a dál se hrál ofenzivní fotbal. V 60. minutě došlo na straně Předenic k prvnímu střídání a ze hřiště odešel Tomáš Fořt, kterého nahradil Josef Mašek. Hra se začala přiostřovat a v 65. minutě obdržel žlutou kartu domácí kapitán Marcel Myška a o 5 minut později viděl žlutý kartónek také Václav Frank. Oba celky si nadále vytvářely velké množství šancí. Největší příležitost ke vstřelení branky měl Martin Bruml, kterého do samostatného úniku vyslal krásnou přihrávkou mezi obránce Josef Mašek, ale jeho střelu výborně vytěsnil hostující gólman na roh. Od 80. minuty dohrávaly Předenice v deseti. Po druhé žluté kartě musel hřiště opustit kapitán Marcel Myška. Předenice se začaly více soustředit na obranu a v 89. minutě byl takticky vystřídán Martin Bruml, kterého nahradil Jan Mašek. V 90. minutě zastavil ve vápně čistým zákrokem pronikajícího útočníka Žinkov Pavel Kvídera. Jenže rozhodčí, který zřejmě celou situaci dobře neviděl odpískal pokutový kop. Naštěstí si svým verdiktem nebyl jistý a šel se poradit s pomezním, který měl na celou situaci dobrý výhled a přesvědčil rozhodčího, že se o penaltu nejednalo. Následně byl zápas ukončen a Předenice mohly slavit další tři body, které je posunuly do čela tabulky okresního přeboru.

5. KOLO – Dobřany – Předenice  0:0 (0:0) pk. 5:4

V pátém kole okresního přeboru hrály Předenice v Dobřanech. Zápas skončil 0:0 (pk.5:4). Utkání začaly Předenice lépe a vytvořily si několik šancí, které bohužel neproměnily. Od desáté minuty se hra vyrovnala a k vidění bylo několik pěkných příležitostí na obou stranách. Největší příležitost ke vstřelení gólu měli Dobřany, když jejich záložník z pravé strany přihrával na velké vápno a následovaly dvě nebezpečné střely na branku Předenic. První střelu výtečně vychytal Marek Šatra, od kterého se míč odrazil k dorážejícímu útočníkovi a následovala další střela, kterou zablokoval David Kasl. Do konce první půle se již nic zvláštního neudálo a šlo se do šaten.
Druhá půle se stále nesla ve vyrovnaném duchu. V 65. minutě sudí nařídil pro Předenice pokutový kop. K míči se postavil faulovaný Martin Bruml, ale bohužel pro předenický celek penaltu neproměnil. To Předenice přimělo ještě k větší útočné aktivitě, ale vytvořené šance nedokázaly proměnit. Ani na druhé straně se žádná z šancí neujala a zápas skončil 0:0. Šlo se na penalty. Určeni byli Marcel Myška, David Kasl, Michal Auterský, Václav Frank a Martin Bruml. První čtyři hráči na obou stranách penaltu proměnili, ale pátý předenický exekutor Bruml nastřelil pouze tyč. Dobřany svoji pátou penaltu proměnily a získaly 2 body. Předenice se tak po první ztrátě bodů propadly na průběžné druhé místo, když je o skóre přeskočil celek Žinkov. S tímto celkem se Předenice utkají na svém hřišti již tuto sobotu v 16:30.

4. KOLO – Předenice – Hradec „A“  3:1 (1:1)

Ve čtvrtek 18.9. 2014 se v Předenicích odehrála dohrávka čtvrtého kola mezi domácím týmem Předenic a Hradcem A. Předenice porazily Hradec A 3:1 (1:1). Utkání se neuskutečnilo v sobotu kvůli značně podmáčenému hřišti. Do utkání lépe vstoupil domácí celek, kterému se podařilo již na přelomu první a druhé minuty vstřelit gól. Gól padl po krásném centru Davida Procházky, u kterého byl jako první Tomáš Fořt a hlavou dostal míč do brány. V následujících minutách se hra změnila. Začaly se objevovat chyby na obou stranách a hrál se fotbal „nahoru dolů“. To vedlo ke srovnání na 1:1, kdy se míč odrazil od útočníka Hradce ke hradeckému záložníkovi, který přibíhal z druhé vlny a nikým nebráněný dorážel do brány. Ještě před koncem prvního poločasu nařídil sudí pokutový kop, o kterém by se dalo diskutovat. Naštěstí při Předenicích stála fotbalová spravedlnost a brankář Marek Šatra, který penaltu chytil. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Ve druhém poločase se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Na Předenicích bylo vidět, že chtějí vyhrát, a tak postupně zvětšovali svůj tlak na soupeřovu bránu. Nátlak se vyplatil v 60. minutě, kdy vstřelil nejlepší střelec Předenic svůj pátý gól v sezóně a zvýšil stav utkání na 2:1. Hradec se snažil vyrovnat a tlačil se do útoku ve více lidech. Toho asi deset minut před koncem využil Procházka, který se spolu s Brumlem řítil sám na bránu, šikovně přihrál osamocenému Brumlovi a ten skóroval podruhé. Bylo zvýšeno na 3:1 a za tohoto stavu se poklidně dohrál druhý poločas. Předenice znovu získaly tři body a nadále se udržely v čele tabulky.

3. KOLO – Chlumčany „B“ – Předenice  2:3 (0:3)

Ve třetím kole poprvé hrály Předenice na hřišti soupeře. Celek Chlumčan porazily 2:3 (0:3). Předenice přistoupily k zápasu zodpovědně. Od první minuty byly aktivnější, vytvářely si hodně šancí a vyvíjely neustálý tlak na soupeře. Klidný průběh utkání byl narušen výstupem předenického trenéra, který byl z lavičky vykázán. Po uklidnění situace Předenice najely do starých kolejí a ve 35. minutě zaslouženě vstřelily první gól. Ten padl po centru, který v souboji s obráncem protečoval Josef Mašek na malé vápno, kde stál Václav Frank a pohotově špičkou uklidil míč k tyči. Již za pět minut byl stav zvýšen na 0:2. Martin Bruml byl ve vápně stažen za dres a nařízenou penaltu bezpečně proměnil. To ale nebylo ze strany Předenic vše. Ve 45. minutě vstřelil svůj první gól v sezóně Josef Mašek, který po centru z pravé strany byl u míče první a kolenem zvýšil na 0:3. Za toho stavu se šlo do kabin.
Druhý poločas Předenice začaly nedůsledně a ve 47. minutě poprvé inkasovaly. Neuběhlo ani deset minut a Chlumčany skórovaly podruhé. Předenický pomezní Kube signalizoval ofsajd, ale rozhodčí viděl celou situaci jinak, a tak gól uznal. Chlumčany ožily a více napadaly obranu Předenic. Předenice tlak ustály a začaly se opět tlačit do útoku. Při jedné útočné akci byl faulován Martin Bruml hráčem, který po druhé žluté kartě musel předčasně do kabin. Chlumčany se snažily i v deseti vstřelit gól, ale Předenice si svůj náskok pohlídaly až do závěrečného hvizdu. Tím si udržely svoji dosavadní neporazitelnost.

2. KOLO – Předenice – Letiny   5:1 (2:0)

Předenice ve druhém kole okresního přeboru narazily na celek Letin, který porazily 5:1 (2:0). Na začátku utkání bylo vidět na obou stranách mnoho chyb, které ani jeden z týmů nedokázal využít, postupně se hra zlepšovala a asi po půl hodině hry otevřel gólový účet zápasu Martin Bruml, který zatáhl balón do pokutového území, ve kterém byl faulován a z následně nařízené penalty poslal Předenice do vedení. Do přestávky padl ještě jeden gól. Po sérii nepřesností v soupeřově velkém vápně se dostal k balónu Marcel Myška, který tvrdou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil tak na 2:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Ve druhém poločase se hra Předenic ještě více zlepšila, ubylo nepřesností a Letiny ještě víc zabetonovaly svoji obranu. Ovšem ani to jim nebylo nic platné. V 60. minutě došlo na straně Předenic ke střídání. Ze hřiště odešel Jan Mašek, který se prezentoval několika pěknými akcemi a na jeho místo nastoupil Michal Auterský. Ten nebyl na hřišti ani 20 vteřin a už si připsal svůj druhý gól v sezóně. Skvěle si naběhl do malého vápna a po křižné přihrávce bezpečně dopravil míč do sítě. Stav se tedy zvýšil na 3:0 pro Předenice. Ovšem celku Letin se po chvíli povedlo snížit. Centr do vápna nechtěně zastavil rukou Josef Majer a kopala se penalta i na druhé straně. Letiny penaltu bezpečně proměnily. Chytit by ji dokázal asi jen předenický pomezní Kube, který vystihl směr penalty ještě před tím, než byl balón položen na vyznačený puntík a taky to dal Šatrovy jasně najevo. Po snížení stavu na 3:1 začaly Letiny přece jen trochu tlačit, ale obrana Předenic tento tlak ustála a po chvíli se do šance dostal Martin Bruml. Řítil se sám na brankáře, kterému udělal kličku a vstřelil svou druhou branku v zápase. Předenice tak znovu odskočily na rozdíl tří branek. Martin však nebyl jediný, kdo si na svůj účet připsal dva zásahy. Na konečných 5:1 upravil svou druhou trefou Michal Auterský, který po centru z pravé strany nebyl nikým bráněn a nekompromisně poslal míč za záda bezmocného gólmana. Předenice tak mohly slavit svoje druhé vítězství v sezóně, po kterém se usadily v čele tabulky okresního přeboru.

1. KOLO – Předenice – Chotěšov „A“  3:1 (1:0)

Předenice úspěšně vstoupily do nové sezony. Po deseti minutách prvního poločasu sudí nařídil penaltu pro hostující celek, naštěstí Předenice mají velezkušeného pomezního (Kube), který po urputné debatě přesvědčil rozhodčího, že faul se stal ještě před pokutovým územím, tudíž se zahrával jen volný přímý kop. Vedoucí branku dal Martin Bruml po rychle zahraném autovém vhazovaní u velkého vápna hostujícího týmu a Předenice vedly 1:0. Tento stav vydržel až do konce první půle.
Druhý poločas začal náporem Chotěšova, který Předenice přerušily druhým gólem, který vstřelil po sporném ofsajdu Pavel Kvídera. Předenice pomalu stupňovaly nátlak, který vedl ke třetímu gólu. Gól vstřelil parádním lobem Michal Auterský. Chotěšov se zmohl jen na snížení na 3:1 a Předenice mohly po závěrečném hvizdu slavit první tři body v nové sezoně.